Bezdrátová nabíječka MagSafe - Joyroom, 15W Black

Bezdrátová nabíječka MagSafe Joyroom nabízí nejnovější možnost magnetického bezdrátového nabíjení pro iPhony 12. Nabíjecí plocha se pevně přichytí k telefonu a zvládne ho rychle nabít.

Magnetické nabíječka disponuje výkonem až 15 W. iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max a iPhone 12 mini tak mohou být nabity velmi rychle.

Nabíječka je velmi tenká a 6mm profil bude vypadat elegantně a všude se vejde. Nabíjet lze ve všech polohách a magnetická koncovka vždy bude pevně na zádech telefonu držet.

Skladem (2 ks)
899 Kč
Kategorie: Nabíječky pro mobilní telefony
Barva: Černá
Délka kabelu: 1m
Typ: Bezdrátová

MagSafe nabíječka je určena především pro iPhony od řady 12, ale lze ji používat i pro starší zařízení. U nich bude nabíjení také probíhat, ale bez magnetických funkcí. Příslušenství je nutné zapojit do nabíjecího adaptéru a pro rychlé nabíjení se doporučuje využít ten s minimálním výkonem 18 W.

Rychlá MagSafe nabíječka je tvořena bezdrátovou nabíjecí plochou a kabelem, který je zakončen USB-C konektorem. Ten tak lze zasunout do všech nabíječek nebo počítačů, které tímto standardem oplývají. Délka kabelu činí přesně 1 metr.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: