Bezdrátová nabíječka pro iPhone, Apple Watch a AirPods - Hoco, CW24 Wireless 3in1 Charger

Bezdrátová nabíječka pro iPhone, Apple Watch a AirPods Hoco CW24 dokáže nabíjet až 3 zařízení současně. Zvládá to navíc rychle a už nebudete muset hledat nabíjecí kabel, který odpovídá danému zařízení.


Bezdrátová nabíječka pro iPhone má na své ploše vyznačena 3 místa. Symbol plus ukazuje prostor pro položení telefonu, který je kompatibilní s nabíjecím standardem Qi.

V případě Applu to jsou iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Maximální nabíjecí výkon je pro telefony 10 W.

Skladem (4 ks)
Značka: Hoco
1 099 Kč
Kategorie: Nabíječky pro mobilní telefony
Barva: Bílá
Typ: Bezdrátová

Bezdrátová nabíječka pro AirPods má uprostřed vyznačen symbol sluchátek, kam lze nabíjecí krabičku se sluchátky položit. Dokáže tak dodat energii sluchátkům AirPods Pro a AirPods 2. generace. Také ale můžete využít všechna TWS sluchátka s podporou Qi. Maximální nabíjecí výkon pro sluchátka jsou 3 W.

Bezdrátová nabíječka pro Apple Watch má na své ploše kolečko s drobnou prohlubní, aby se hodinky dobře na nabíječku umístily a neklouzaly. Po položení Apple Watch jsou nabíjeny výkonem až 2 W a kompatibilní jsou všechny generace chytrých Apple hodinek.

Bezdrátové nabíjení je možné realizovat po připojení USB-C kabelu, který je s nabíječkou dodáván. Pro zapojení do elektrické sítě doporučujeme dokoupit napájecí adaptér, který podporuje technologii QC 3.0, aby se mohla všechna zařízení nabíjet najednou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: