Bezdrátová sluchátka - Hoco, ES38 Original

Bezdrátová sluchátka HOCO ES38 jsou velmi podobná sluchátkům AirPods Pro.

Nabíjecí krabičku dobijete i bezdrátově a spárování s telefonem je velmi rychlé.

Skladem (5 ks)
Značka: Hoco
1 790 Kč
Kategorie: Sluchátka
Barva: Bílá
Typ sluchátek: Bezdrátová, True Wireless

True Wireless sluchátka fungují samostatně a plně bezdrátově. Jsou uloženy v krabičce, která má integrovanou 200mAh baterii a můžete s ní obě sluchátka nabít více jak 3x. Pouzdro dobijete bezdrátově pomocí nabíječky s podporou standardu Qi, nebo Lightning kabelem.


Bezdrátová sluchátka TWS fungují s technologií Bluetooth 5.0. Propojíte je tak s každým zařízením, které tento přenosový protokol podporuje. V současnosti je to například každý chytrý telefon. Vzdálenost mezi sluchátky a zařízením může být i 10 metrů a stále bude propojení fungovat. Pokud je propojíte s iPhonem 7 nebo novějším Apple telefonem, uvidíte na displeji telefonu vyskakovací okno s informací o párování a stavu baterie.


Malá bezdrátová sluchátka vydrží hrát kolem 3 hodin. Jejich 30mAh baterie se pak plně nabije už za hodinu. Pohotovostní doba pak činí zhruba 150 hodin.
Sluchátka s bezdrátovým nabíjením váží pouze 32 gramů i s krabičkou. Jedno sluchátko pak má jen 3 gramy. Konstrukce je z tvrdého plastu a vydrží i hrubší zacházení. Oceníte silikonové nástavce pro lepší usazení do ucha.


Sluchátka HOCO ES38 podporují i chytré funkce. Stačí jim říct příkaz Hey Siri a když budou propojené s iPhonem, začne s vámi skrz ně komunikovat hlasová asistentka. Po nasazení do ucha začnou sama hrát. Přes aplikaci je můžete vystopovat v případě ztráty a LED dioda na přední straně krabičky ukazuje pomocí barev stav nabití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: