Ochranné tvrzené sklo pro iPhone Xs Max /11 Pro Max - ESR, Screen Shield 3D (s aplikátorem)

Ochranné tvrzené sklo pro iPhone XS Max a 11 Pro Max perfektně ochrání displej před poškrábáním nebo rozbitím a díky 3D zakřivení dokonale přilne na obrazovce.

Prodává se včetně aplikátoru!

Skladem (3 ks)
Značka: ESR
499 Kč
Kategorie: Mobilní příslušenství
Model: iPhone 11, iPhone XR

Tvrzené  sklo na iPhone je velmi odolné a dokáže čelit i ostrým předmětům, jakými jsou klíče nebo nože. Tvrdost 9H je extrémní ochranou, kterou dokáže poničit pouze nejtvrdší prvek na zemi - diamant. Sklo je 5x silnější než ostatní běžná skla a zvládne zabránit poškození i při zatížení 10 kg.


Nalepení tvrzeného skla na telefon provedete velmi jednoduše. V balení naleznete instalátor, kterým je plastový rámeček. Ten nasadíte na přední část telefonu a tvrzené sklo do něj přesně zapadne. Nemusíte tak dlouho vyměřovat správnou pozici a stresovat se, že nalepíte sklo špatně.


Ochranné sklo na iPhone je přesně vyhotoveno pro nasazení na Apple telefony. Nijak nekoliduje s Face ID kamerou, která zůstane schopna snímat vaši tvář. Je použito 3D zakřivení, které dosáhne až na samotný kraj obrazovky. Ochranné sklo je plně kompatibilní s většinou ochranných krytů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: