Kamenná prodejna je stále otevřena. Fungujeme jako výdejní okénko a kolegové Vám rádi předvedou telefon či příslušenství v rámci bezpečnosti před prodejnou. Otevírací doba je stále stejná.

Ochranný kryt pro iPhone XS / X - ESR, Marble Black

Ochranný kryt na iPhone XS / iPhone X ESR je skvělým doplňkem pro větší odolnost telefonu a zároveň díky barevné kombinaci Marble poskytne efektivní vzhled. Kryt na iPhone XS/X je velmi lehký a tenký, nebude vás tedy nijak omezovat v používání telefonu. Tloušťka činí pouhých 1,2 mm a váha je 23 gramů. Po nasazení na iPhone XS/X téměř nepoznáte, že na telefonu nějaký kryt je.

Mramorované pouzdro na iPhone XS/X je přesně vytvořeno na míru telefonu.
Jsou v něm vyřezané části pro nabíjecí konektor nebo kamery. Telefon můžete s nasazeným pouzdrem nabíjet na bezdrátové nabíječce.

Skladem (2 ks)
449 Kč

Pouzdro na iPhone XS/X ESR Marble je obdařeno speciální povrchovou úpravou, která zabraňuje tvorbě jemných škrábanců a také je rezistivní vůči otiskům prstů. Na zádech tak nebudou ulpívat nevzhledné šmouhy a kryt vydrží dlouho v dobré kondici a bez škrábanců. Kryt pro iPhone XS/X se velmi dobře nasazuje a přispívá k tomu jeho flexibilita. Povrch tvořený TPU plastem je velmi poddajný a nasadíte jej během sekundy. V ruce telefon s krytem neklouže, takže se minimalizuje možnost pádů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: