Řemínek pro Apple Watch 42mm / 44mm - Devia, Tricyclic Black

Řemínek pro Apple Watch Devia Tricyclic je koženým páskem na chytré Apple hodinky.

Jednoduše se k hodinkám magneticky upne a na zápěstí jej zajistíte kovovou přezkou, která disponuje ještě dvěma oky pro lepší zajištění.

Pásek na Apple Watch je kompatibilní se všemi Apple hodinkami dané velikosti. Navléknete ho tedy na Apple Watch Series 0, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2 a Apple Watch Series 3 ve velikosti 42 mm a také na novější Apple Watch Series 4 a Apple Watch Series 5 ve velikosti 44 mm.

Skladem (1 ks)
799 Kč
Kategorie: Řemínky k hodinkám
Barva: Černá
Model: Watch 42mm/44mm
Materiál: Kůže

Řemínek na Apple Watch Devia je vyroben z umělé kůže, která je odolná vůči okolním vlivům a snadněji se udržuje. Ani po delší době nezmění svoji barvu nebo tvar. Na konci jedné části je umístěna kovová přezka, kterou upevníte do jednoho z připravených otvorů na druhé části pásku. Po zapnutí se hodí dvě kovová oka, která podrží přečnívající kus pásku a vytvářejí elegantní vzhled.


Připevnění k Apple Watch provedete přicvaknutím magnetických konců k tělu hodinek. Konce jsou opatřeny podobnými magnety jako originální řemínky k Apple Watch a není problém řemínek často měnit, aniž by systém zapínání přestával časem fungovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: