Kamenná prodejna je stále otevřena. Fungujeme jako výdejní okénko a kolegové Vám rádi předvedou telefon či příslušenství v rámci bezpečnosti před prodejnou. Otevírací doba je stále stejná.

Často kladené otázky

  • Jaké prodáváte telefony?

Prodáváme nové, zánovní a použité telefony značky Apple levně. V naší nabídce najdete však i iPady, Macbooky nebo veškeré příslušenství pro všechny Apple produkty. Doručit naším zákazníkům iPhone levně je naším posláním. Více o jednotlivých stavech najdete zde.

  • Jak je na tom baterie telefonů?

Baterie u našich produktů jsou vždy v dobrém stavu, průměrně okolo 90 %. Apple sám uvádí, že baterie s kapacitou nad 80 % vykazuje stále původní výkon. Pod 80 % už výkon baterie klesá, nicméně telefony s méně než 80% kapacitou u nás nenajdete. Za příplatek si pak můžete objednat garanci kapacity baterie u starších kousků 98-100%. Vyberte si svůj iPhone.

  •  Máte i kamennou prodejnu?

Ano. Fyzicky nás můžete navštívit na naší jediné prodejně, která se nachází v ulici Vyšehradská 11 na Praze 2 - pár minut chůze od tramvajové zastávky Výtoň. Na prodejně si můžete prohlédnout a vyzkoušet jakýkoliv produkt, který budete chtít.

  •  Jaké jsou otevírací hodiny pobočky?

Navštivte nás každý všední den mezi 11:00 a 19:00, nebo v sobotu mezi 11:00 a 16:00.

  •  Lze telefon koupit na splátky?

Tuto možnost momentálně nenabízíme. Hledáme však vhodné řešení pro implementování této možnosti nákupu a brzy ji snad přidáme do nabídky.

  •  Je možný výkup iPhonu nebo jiných Apple produktů?

Ano. Vykupujeme všechny iPhony, iPady, Apple Watch či veškeré další Apple produkty. Za jaké ceny tyto produkty vykupujeme naleznete na stránce výkupy, nebo když s produktem přijdete přímo na naši prodejnu. Ceny výkupů najdete zde.

  •  Proč bych měl/a nakoupit právě u vás?

Naše produkty jsou ověřené a technicky v perfektních stavech. Vždy se nás můžete zeptat na stav baterie konkrétních telefonů, nebo si je na prodejně sami ověřit. Zároveň ke každému produktu nabízíme záruku 3, 6 nebo 12 měsíců - vždy záleží na stavu telefonu. Zároveň proto, že u nás opravdu seženete iPhone levně.

Pokud vám je stále něco nejasné, využijte záložku kontakt a spojte se přímo s námi. S vaším nákupem, reklamací, nebo dotazy vám pomůže jeden z našich lidí.