Často kladené otázky

Odpovědi na často kladené dotazy

 

  • Jaké prodáváte telefony?

Prodáváme nové, zánovní a použité telefony značky Apple. V naší nabídce najdete však i iPady, Macbooky nebo veškeré příslušenství pro všechny Apple produkty.

 

  • Máte i kamennou prodejnu?

Ano. Fyzicky nás můžete navštívit na naší jediné prodejně, která se nachází v ulici Vyšehradská 11 na Praze 2 - pár minut chůze od tramvajové zastávky Výtoň. Na prodejně si můžete prohlédnout a vyzkoušet jakýkoliv produkt, který budete chtít.

 

  • Jaké jsou otevírací hodiny pobočky?

Navštivte nás každý všední den mezi 11:00 a 19:00, nebo v sobotu mezi 11:00 a 16:00.

 

  • Lze telefon koupit na splátky?

Tuto možnost momentálně nenabízíme. Hledáme však vhodné řešení pro implementování této možnosti nákupu a brzy ji snad přidáme do nabídky.

 

  • Vykupujete telefony nebo jiné Apple produkty?

Ano. Vykupujeme všechny iPhony, iPady, Apple Watch či veškeré další Apple produkty. Za jaké ceny tyto produkty vykupujeme naleznete na stránce výkupy, nebo když s produktem přijdete přímo na naši prodejnu.

 

  • Proč bych měl/a nakoupit právě u vás?

Naše produkty jsou ověřené a technicky v perfektních stavech. Vždy se nás můžete zeptat na stav baterie konkrétních telefonů, nebo si je na prodejně sami ověřit. Zároveň ke každému produktu nabízíme záruku 3, 6 nebo 12 měsíců - vždy záleží na stavu telefonu.

Pokud vám je stále něco nejasné, využijte záložku kontakt a spojte se přímo s námi. S vaším nákupem, reklamací, nebo dotazy vám pomůže náš manažer.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.