Kamenná prodejna je stále otevřena. Fungujeme jako výdejní okénko a kolegové Vám rádi předvedou telefon či příslušenství v rámci bezpečnosti před prodejnou. Otevírací doba je stále stejná.

Platba a doprava

 MOŽNOSTI PLATBY

Existuje několik možností, jak provést platbu. Stačí si vybrat tu, která je pro vás nejpohodlnější.

  • Dobírkou                                                                                                          

Pokud zvolíte odeslání objednaného zboží na dobírku, hradíte celou částku až při převzetí balíku od kurýra. Pozor si dejte při volbě Zásilkovny v kombinaci s dobírkou, jelikož maximální výše dobírky je v tomto případě 30.000 Kč. Zároveň bychom chtěli upozornit, že při volbě Zásilkovny nemusíte chodit na výdejní místo, ale můžete balíček očekávat stejné jako u České Pošty až k vám domů.

  • Kartou online

Plaťte pohodlně vaši kartou přes jednoduchou platební bránu Barion.

barion-card-strip-cz_500px

Platby online kartou se uskutečňují prostřednictvím systému Barion. Informace o kartě se nedostanou k obchodníkovi. Poskytovatel služeb Barion Payment Zrt je instituce pod dohledem Národní banky Maďarska a číslo licence je H-EN-I-1064/2013. 

  • Převodem online 

Chcete-li zůstat u klasiky, zvolte metodu převodu na bankovní účet. Zašleme Vám platební údaje a až se platba připíše na náš účet, balíček vám obratem ihned odesíláme. Pro platby převodem vždy využívejte účet 293292982/0300 a jako variabilní symbol uveďte vždy číslo objednávky.

  • Na pobočce - v hotovosti či kartou

Pro zboží si můžete přijít na naši kamennou prodejnu na Praze 2 (ulice Vyšehradská 11), kde můžete zaplatit hotově či kartou. Bonusem pro Vás může být to, že si jakýkoliv telefon či příslušenství můžete na prodejně prohlédnout. (Rezervace pro prodejnu přes e-shop neděláme z logistických důvodů, děkujeme za pochopení).

 

MOŽNOSTI DOPRAVY

  •  Zásilkovna / Česká pošta (99 Kč)

Nevyhovuje vám čekání na kurýra a raději byste si pro balíček osobně došli do jednoho z více než tisíce výdejních míst Zásilkovny? Není nad čím váhat, stačí zvolit jako dopravu službu Zásilkovny a my balíček předáme. Jen je nutné počítat s maličkou prodlevou (1-3 dny), která vzniká předáváním balíčku do sběrného depa a až následným doručením na vámi vybrané místo. Pokud byste chtěli zaslat prostřednictvím Zásilkovny zboží na dobírku, je nutné brát v potaz maximální výši dobírečného, která je 20.000 Kč (nad tuto částku zasíláme prostřednictvím České Pošty).

V případě nnutnosti je možno zásilkovnou doručit i přímo k vám domů.